Reprisa - Адреса кондитерских

Не може да поръчате в момента

BOUTIQUE-CAFÉ

xmas_gift
boutique1_small_sketch.png boutique2_small_sketch.png boutique3_small_sketch.png boutique4_small_sketch.png
boutique building boutique building boutique building boutique building
separator
Вулиця Б.Хмельницького насичена духом видатних діячів. Тут мешкали та бували відомі актори Театру Лесі Українки, навчалася поетеса А. Ахматова, зупинялися письменники І. Франко та В. Короленко. Будинок у котрому знаходиться Реприза - архітектурна пам’ятка, відомого архітектора М. Яскевича.
Архітектурна пам’ятка з історією понад 100 років, натхненна італійськими мотивами. Будинок сповнений духом відомих діячів, провідник естетики та мистецтва, де одним з перших був заснований кінотеатр «Ліра» та одна з перших солодких майстерень-першопроходців – Реприза!
Ця вулиця наповнена таємницями солодощів ще з XVIII ст., коли дари українських садів вже цінувалися у колах іспанського герцога Монпасье завдяки Київській фабриці варення Балабуха. Богемна вулиця і досі зберігає свою митецьку атмосферність.
Серед композиції будівель «київського ренесансу» у будинку на вулиці Велика Васильківська розташовується кафе-бутик Реприза. Історія цієї садиби за проектом В.Ганке простежується ще з XIX ст. Тут мешкали та надихалися письменники В.Некрасов та І.Бабель та багато інших.
signature